Vali Su’dan Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı’na Ziyaret

Vali Ali İhsan Su, Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 39’uncu kuruluş yıldönümü münasebetiyle Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Oğuz Bavbek ve rütbeli personel tarafından karşılanan Vali Ali İhsan Su, karşılama mangasının selamlamasının ardından Komutanlık Şeref Defterini imzaladı.

Makama geçerek Albay Bavbek ve personelle bir süre görüşen Vali Su, Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 39’uncu kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Albay Bavbek nezdinde tüm teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Ali İhsan Su’ya ziyaretleri sırasında Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve İl Jandarma Komutanı Albay Necip Çarıkcıoğlu da eşlik etti.

Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı’ndan Vali Su’ya 39. Yıl Ziyareti

Vali Ali İhsan Su, Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 39’uncu kuruluş yıldönümü münasebetiyle Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Oğuz Bavbek ve beraberindeki teşkilat mensuplarını makamında kabul etti.

Kabulde yaptığı konuşmasında, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve onun kahraman personelinin denizlerimizde emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin korunması, yasadışı göç ve kaçakçılıkla mücadele gibi birçok görevi 39 yıldır başarıyla sürdürdüğünü kaydeden Vali Ali İhsan Su; “Bu duygu ve düşüncelerle Sahil Güvenlik Komutanlığımızın 39. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, tüm mensuplarına başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuklarıyla bir süre görüşen Vali Su, görevlerinde gösterdikleri gayretten dolayı Albay Oğuz Bavbek nezdinde tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Bir yanıt yazın