Mersin İl Emniyet Müdürü Şahne’ye Veda Yemeği

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Mersin Emniyet Müdürü iken İzmir İl Emniyet Müdürü olarak atanan Mehmet Şahne’ye veda yemeği düzenlendi.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) organizesinde Sultaşa Otel’de düzenlenen programa Vali Ali İhsan Su ile Mersin Milletvekilleri Zeynep Gül Yılmaz, Hacı Özkan ve Baki Şimşek’in yanı sıra; Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak, rektörler,  kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, il protokolü üyeleri, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan ile STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Solda : Mersin Valisi Ali İhsan Su – Sağda : İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne

Programda yaptığı konuşmasında Vali Ali İhsan Su, Mersin Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’nin 2016 yılından bu yana Mersin’de güvenliğin sağlanmasında önemli katkıları olduğunu ifade etti.

İl Emniyet Müdürü Şahne’nin önemli sosyal projeleri hayata geçirerek, ilimizin daha da gelişmesine büyük katkılar sağladığını kaydeden Vali Su, Şahne’nin hem Mersin’liler hem de emniyet personeli tarafından çok sevilen bir Müdür olduğunu ifade ederek, Şahne’ye yeni görev yerinde başarılar diledi.

Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ile MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ve MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol’ün de birer konuşma yaptığı programda Vali Ali İhsan Su tarafından Müdür Şahne’ye plaket takdim edildi.

Bir yanıt yazın